ताजा खबर:
लमजुडमा प्रधानमन्त्री कृषि आधुनिकीकरण परियोजना अन्र्तगतका काम धमाधम संचालन हुदै गिलुङका ग्रामिण महिलाका लागि निशुल्क स्वास्थ्य शिविर संचालन, ७७ महिला लाभान्वीत वृद्धाले कविता मै पोखे, जेष्ठ नागरिकका पिडा राधी विद्युतको ४ लाख १० हजार कित्ता आइपीओ खुला बेसीशहरस्थित आदर्श बालगृहका चारजना बालबालिकालाई परिवारमा पुनस्थापना, खिन्चोक छाउनी कप फुटबल प्रतीयोगिताको उपाधी सेभेनलक्की युवा क्लब हिलेबजारको पोल्टामा रेडियो मस्र्याङ्दीको आयोजनामा सूचनाको हक कार्यान्वयन सम्बन्धी अभिमुखिकरण ९० प्रतिशत नागरिकमा अझै शुचनाको हकको बारेमा जानकारी नभएको शूचना आयोगका आयुक्त तिम्सीनाको भनाई बेशीसहरको फुलबारी आमासमूह जिल्लाकै उत्कृष्ट आमा समूहको रुपमा सम्मानीत रेडियो मस्र्याङदीको ११ औँ स्थापना दिवसको अबसरमा शुभकामना आदानप्रदान तथा साँस्कृतीक कार्यक्रम सम्पन्न
अहिले प्रसारणमा :
केहि छिनमा :
सेयर सदस्यहरु

क्र.स. नाम ठेगाना
1 राजु परियार गाउँशहर–९, लमजुङ
2 विजय गुरुङ नाल्मा–५, गैरीगाँउ
3 प्रदिपकुमार राजभण्डारी कुन्छा, (चागल छाउनी)
4 रत्नकुमार राजभण्डारी कुन्छा
5 डा.पूर्णकान्त अधिकारी चन्द्रेश्वर– १, लमजुङ
6 शिवप्रसाद जोशी चिति –६, लमजुङ
7 विद्याकान्त अधिकारी चन्द्रेश्वर –१ लमजुङ
8 प्रेम वहादर थापा सिम्पानी–७, लमजुङ
9 हेमनाथ घिमिरे घनपोखरा–५ लमजुङ
10 गर्ज वहादुर गुरुङ विचौर –८
11 संगीता राजभण्डारी चगल, छाउनी
12 थम बहादुर गुरुङ मालिङ
13 भिमवहादुर गुरुङ भोर्लेटार–८, लमजुङ
14 आइतमाया गुरुङ ताघ्रिङ
15 मिराजरा गुरुङ ताघ्रिङ –७
16 मनीप्रसाद गुरुङ वाहँुनडाँडा
17 माया गुरुङ वाहँुनडाँडा
18 प्रितम गुरुङ वसन्तपुर–८ तनहँु काठमाण्डौ
19 चिजकुमारी गुरुङ वाग्लुङपानी पुमा गाउँ
20 देवीजङ गुरुङ बेसीशहर ४ लमजुङ
21 गिरीराज गुरुङ वाग्लुङपानी – ३ पुमा
22 दिपकराज घिमिरे पुरानकोट–३, लमजुङ
23 अनीता अधिकारी दुराडाँडा, लमजुङ
24 सुर्यकला घिमिरे पुरानकोट–३, लमजुङ
25 लक्ष्मीकान्त पौडेल दुराडाँडा–६, लमजुङ
26 रोशन गुरुङ नाल्मा–५, लमजुङ
27 भिमवहादुर दुरा सिन्दुरे–२, ठूलोस्वाँरा
28 जुठीमाया दुरा नेटा–१, लमजुङ
29 फ्रेमबहादुर दुरा सिन्दुरे–४, लमजुङ
30 सोमत घिमिरे श्रीमन्ज्याङ–६, (वनस्थली)
31 दिपवहादुर अधिकारी चण्डिस्थान–२, लमजुङ
32 गोकुल दुरा सिन्दुरे, तुर्लुङकोट
33 बंशीहरी कोइराला धुसेनी–५, लमजुङ
34 प्रेमवहादुर गुरुङ धुसेनी, कानेस्वाँरा
35 दुध घले उत्तरकन्या–८, लमजुङ
36 पञ्चकली गुरुङ गौंडा–४, लमजुङ (काठमाडौं–४ बालुवाटार)
37 सुवोध अधिकारी चन्द्रेश्वर–६, लमजुङ
38 गेहनाथ ढुङ्गाना सिन्दुरे–७, लमजुङ
39 शिला कुमारी ढुङ्गाना सिन्दुरे–७, लमजुङ
40 योगराज राजभण्डारी कुन्छा, लमजुङ (ठमेल)
41 विष्णु कुमार राजभण्डारी कुन्छा, लमजुङ (ठमेल)
42 दिपेन्द्र कडरिया सुन्दरबजार–९, लमजुङ
43 कृष्ण वहादुर गुरुङ दुराडाँडा–९, लमजुङ हाल–काठमाडौं
44 लक्ष्मण अधिकारी चन्द्रेश्वर–४, लमजुङ
45 वाशुदेव गिरी लमजुङ
46 राजेन्द्र अधिकारी चन्द्रेश्वर–६, लमजुङ
47 युगमणी गुरुङ घनपोखरा–५, लमजुङ
48 लक्ष्मीप्रसाद अधिकारी चन्द्रेश्वर–६, लमजुङ
49 सुरेश वास्तोला लमजुङ
50 इश्वर प्रसाद न्यौपाने दुधपोखरी
51 प्रदिप न्यौपाने दुराडाँडा–५, लमजुङ
52 गोविन्द गुरुङ भूलभूले–१, लमजुङ
53 विश्वमणी पौडेल लमजुङ
54 आशवहादुर तामाङ परेवाडाडा ८ लमजुङ
55 शेरवहादुर तामाङ लमजुङ
56 विष्णुहरि घिमिरे बाहुनडाडा, लमजुङ
57 बिकास श्रेष्ठ बेसीशहर २, लमजुङ
58 अशोक अधिकारी भोटेओडार ५, लमजुङ
59 यादब बाबु श्रेष्ठ बेसीशहर २, लमजुङ
60 तारा राज घले बेसीशहर २, लमजुङ
61 ईश्वर प्रसाद श्रेष्ठ बेसीशहर २, लमजुङ
62 कृष्ण कुमार श्रेष्ठ बेसीशहर २, लमजुङ
63 काशी जंग घले मालिङ ३, लमजुङ
64 राम कुमार श्रेष्ठ बेसीशहर ९, लमजुङ
65 भरत कुमार श्रेष्ठ बेसीशहर १, लमजुङ
66 धर्म राज श्रेष्ठ बेसीशहर २, लमजुङ
67 सूर्य मान श्रेष्ठ बेसीशहर २, लमजुङ
68 प्र्रभु नारायण प्रधान बेसीशहर २, लमजुङ
69 ज्योति कुमार पिया बेसीशहर–१, लमजुङ
70 टेक नारायण लामिछाने बेसीशहर १, लमजुङ
71 केदार बोहरा रुपाकोट ७, तनहुँ
72 बिद्या श्रेष्ठ बेसीशहर–२, लमजुङ
73 बम बहादुर बिश्वकर्मा बेसीशहर–२, लमजुङ
74 हेम बहादुर तमु सुन्दरबजार, लमजुङ
75 प्रेम बहादुर घले भुलभुले उस्ता हाल बेसीशहर २, लमजुङ
76 पबित्रा थापा बेसीशहर–१, लमजुङ
77 राजु गुरुङ भुलभुले ५, लमजुङ
78 गम बहादुर गुरुङ बेसीशहर ३, लमजुङ
79 तेज नारायण अधिकारी भारते ५ हाल बेसीशहर लमजुङ
80 हेम प्रसाद गुरुङ बेसीशहर ४, लमजुङ
81 अमृता पोखरेल खुदी तरापु, लमजुङ
82 उपेन्द्र पोखरेल खुदी तरापु, लमजुङ
83 चिज माया गुरुङ बेसीशहर २, लमजुङ
84 मीना गुरुङ बेसीशहर २, लमजुङ
85 दीपक राज न्यौपाने बेसीशहर ९, लमजुङ
86 राम प्रसाद वाग्ले बेसीशहर २, लमजुङ
87 मेङखु गुरुङ भुलभुले ५ ङादी बजार लमजुङ
88 किरण श्रेष्ठ बेसीशहर २, लमजुङ
89 कुल प्रसाद गुरुङ भोजे ७, घाम्राङ लमजुङ
90 धन सुब्बा गुरुङ भोजे ७, घाम्राङ लमजुङ
91 रण जङ घले बेसीशहर २, लमजुङ
92 शिब लाल श्रेष्ठ भोर्लेटार ८, लमजुङ
93 प्रेम लाल श्रेष्ठ भोर्लेटार ८, लमजुङ
94 रमेश चन्द्र घिमिरे भोर्लेटार ८, लमजुङ
95 खडक बहादुर गुरुङ बेसीशहर २, लमजुङ
96 तिल बहादुर गुरुङ भुलभुले ५, लमजुङ
97 इन्द्र कुमारी गुरुङ बेसीशहर ४, लमजुङ
98 बिश्व पौडेल बेसीशहर–२, लमजुङ
99 मनि लाल बिश्वकर्मा बेसीशहर २, लमजुङ
100 बल राम गुरुङ पसगाउँ, लमजुङ
101 शत्रुघन श्रेष्ठ बेसीशहर, लमजुङ
102 रुद्रनिधि तिवारी चिति, लमजुङ
103 महेन्द्र देब मा.बि भुलभुले ५, तराञ्चे, लमजुङ
104 झपिन्द्र मान घले भुलभुले ७, उस्ता, लमजुङ
105 हरिकृष्ण तिवारी चिति, लमजुङ
106 हरिबहादुर विश्वकर्मा बेसीशहर–१, लमजुङ
107 पानकुमारी गुरुङ बाग्लुङपानी, ९ विम्दाबेसी
108 धनबहादुर कुताल चिती, ५ लमजुङ
109 अफजल मिया बेसीशहर, १ लमजुङ
110 राजेश थापा गाउँशहर, ७ लमजुङ
111 प्रकाश श्रेष्ठ बेसीशहर, ९ लमजुङ
112 तमाङ घेदुङ संघ बेसीशहर लमजुङ
113 मनसुब्बा गुरुङ वेसिशहर ,२
114 हरि पौडेल पुरानकोट
115 वंशीराम श्रेष्ठ वेसिशहर २
116 विष्णु भुषाल
117 पुष्प आचार्य तेलिया,२ धनकुटा हाल वेसिशहर
118 उमर लामा वेसिशहर,२
119 उमरबहादुर गुरुङ खुदी,८ सिउरुङ÷
120 कृष्ण शिल्ककार भक्तपुर
121 गाविन्द थापा गाँउशहर, कालिका हार्डवयर
122 भुवन गुरुङ भोजे ७ घाम्राङ, हाल अमेरिका
123 रुद्र गुरुङ पुमा ,हाल वेसिशहर
124 सु्बा घले पाचोक
125 समिक्षा गुरुङ भूलभूले ७ उस्ता
126 समिक्षा गुरुङ भूलभूले ७ उस्ता

कार्यक्रम तालिका
विविध भजनहरु 5.30AM - 6.00AM कार्यक्रम मस्र्याङदी शुभप्रभात 7.00AM - 7.15AM कार्यक्रम उज्यालो पाइलाहरु 7.30AM - 8.00AM गुरुङभाषामा समाचार 8.00AM - 8.15AM कार्यक्रम नेपाल चौतारी 8.15AM - 9.00AM लोक तथा दोहरी गीतहरु 9.15AM - 10.00AM » सबै हेर्नुहोस्